Logo Valeo

Historia powstania serii Valeo

Linia produktów Valeo obejmuje towarzyszące terapii produkty pielęgnacyjne dla pacjentów z rakiem. W samych Niemczech co roku około 500 000 mężczyzn i kobiet zapada na raka. Powodzenie terapii zależy od wielkości i rodzaju guza oraz stopnia przerzutów a także interwencji chirurgicznych, środków chemioterapeutycznych i / lub radioterapii.

Valeo jest zalecane do stosowania jako pielęgnacja przynosząca ulgę, towarzysząca terapii w przypadku silnie podrażnionej skóry, ponieważ stan taki występuje u pacjentów z rakiem podczas i po zabiegu. Silnie zestresowana skóra jest wspierana w procesie regeneracji i optymalnie pielęgnowana. Poszczególne produkty są stosowane przy szerokim zakresie reakcji skórnych – zaczerwienienie, suchość, wrażliwość na dotyk, przegrzanie, blizny, swędzenie ( nie neurologiczne) lub wrażliwość na ucisk.

Pielęgnacyjne kosmetyki Valeo umożliwią pacjentowi zrobienie czegoś dla siebie, a tym samym zwiększenie subiektywnego samopoczucia. To prowadzi do wyraźnego rozluźnienia umysłu. Seria dyskusji z kompetentnymi lekarzami wykazała, że ​​istnieje ogromna potrzeba opracowania produktu, który miałby tak szerokie spektrum działania.

Tak powstała linia Valeo Cura